BADANIA LEKARSKIE

*** Najbliższa przychodnia i gabinet lekarza medycyny sportowej - BADANIA W RAMACH NFZ.

ul. Nałkowskiego 1

Telefon: 638 44 55

Zawodnik udający się do lekarza sportowego musi posiadać :

- skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu,

- wyniki badań: mocz, morfologia, OB, EKG, okulistyczne i laryngologiczne

PRAKTYCZNA PORADA - PO DOKONANIU BADAŃ PROSZĘ REJESTROWAĆ SIĘ OD RAZU NA NASTĘPNY TERMIN Z UWAGI NA DŁUGIE TERMINY!

***W związku z brakami zaświadczeń lekarskich uprawniających zawodników do uczestnictwa w meczach ligi młodzików, klub nawiązał kolejną współpracę z lekarzem p.dr.Zygmuntem Jankowskim z przychodni na ul.MŁODEJ POLSKI 7

Zawodnicy powinni być z opiekunem prawnym ale w drodze wyjątku mogą mieć zaświadczenie od rodziców że zgadzają się wysłać dziadka czy babcię czy ciocię itd. jako opiekę.

Również powinni mieć ze sobą:

-legitymację szkolną

-książeczkę rodzinną

-badania ( mocz, morfologia,OB) jeżeli nie posiadają państwo to trzeba te badania dostarczyć przy następnej wizycie)

Koszt pierwszej wizyty to 50 PLN, a kolejnych to już 30 PLN.

Chcąc aby Państwa pociechy czynnie uczestniczyli w rozgrywkach niezbędne jest posiadanie aktualnej i podbitej przez lekarza KARTY ZDROWIA ZAWODNIKA.