PYTANIE DO PIŁKARZY Z ZAWOI !!!

PAMIĘTACIE GOŚCIA ??????????????????????????????????????????

Kuba trenował z Borussią Dortmund

Jakub Kawecki - zawodnik Gwarka Zabrze z rocznika 2002 mógł zaprezentować się z rówieśnikami Borussi Dortmund, z którymi trenował przez tydzieńod niedzieli 02 listopada - do poniedziałku 10 listopada. Kuba trenował z rocznikiem 2002 i nawiązał z chłopakami bardzo dobry kontakt. Treningi ciekawe, ale najciekawsze były treningi w jednej z czterech na świecie maszyn -Footbonaut. Trenerzy byli zadowoleni z postawy Kuby i zaprosili go ponownie. Kuba podczas tygodniowego pobytu miał możliwość obejrzeć na żywo trzy mecze pierwszej drużyny: Bayern– Borussia w Monachium, Borussia – Galatasaray w Lidze Mistrzów oraz Borussia - Borussia M-gladbach. Tak więc wiele dni pełnych, piłkarskich wrażeń.

Po powrocie do Polski Kubę czekają kolejne sprawdziany. Tym razem Kuba wyjedzie na testy do Lecha Poznań 15-16 listopada (to już trzecia taka konsultacja), a potem 22 listopada został zaproszony na mecz towarzyski rocznika 2002 we Wrocławiu Śląsk Wrocław – Lech Poznań. Życzymy Kubiepowodzenia.

FOOTBONAUT MACHINE ZOBACZ TO ! DLACZEGO WAWEL TAKIEJ NIE MA ????