SMUTNE ALE PRAWDZIWE.

Wczorajszym, przegranym meczem drużyna Młodzików 2002 WKS Wawel zapewniła sobie co najwyżej 5 miejsce w grupie. Zgodnie z regulaminem rozgrywek miejsce to jest automatycznie "premiowane" spadkiem do II ligi w roku następnym. Aby było jasne - to nasi młodsi koledzy z rocznika 2003 rozpoczną rozgrywki z pozycji II ligi. Natomiast nie jest wiadome w jakiej lidze zagra w przyszłym roku nasz zespół ponieważ w sezonie obecnym klub nasz nie był reprezentowany na szczeblu rozgrywek w grupie wiekowej Trampkarz. SMUTNE :-((( .

Cytat z regulaminu:

Po rundzie wiosennej z I LOMł , w związku z powrotem drużyn z Małopolskiej Ligi Młodzików ( 5 drużyn) z obu grup spadają drużyny z miejsc 6., 5. i 4. (z niższą średnią punktową ), razem 5 drużyn.