SPOTKANIE PRZY WIGILIJNYM STOLE.

W skromnych warunkach przy świątecznej choince w dniu dzisiejszym spotkali się wszyscy, którym bliska sercu jest piłka nożna w naszym klubie. Po serdecznych życzeniach świąteczno - noworocznych od Pana Prezesa Klubu oraz Zarządu sekcji piłki nożnej zostaliśmy pobłogosławieni przez Najwyższe Instancje z samej Góry w osobie Duchownego ( na pewno się przyda! ). Przy suto zastawionym wigilijnym stole zachwytom nad potrawami nie było końca! Dzieci obdarowane zostały skromnymi upominkami a dorośli wymienili między sobą uwagi o swych pociechach. W IMIENIU TRENERA BĘDKOWSKIEGO I SWOIM SERDECZNIE CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W PIECZENIE CIAST I PRZYGOTOWANIE ŚWIĄTECZNEGO SPOTKANIA. DZIĘKUJEMY!

Powiązana galeria: