VIVAT KUBA !!!! (FOTO)
Za portalem Futbol małopolska
Wawel Kraków – AP Gołcza 5:3 (3:2)
Pytlik 5, 19, 22, 47, gol samobójczy 45 – Konstantyn 9, Lis 18, Jaźwiec 43
Sędzia:Bartłomiej Zaręba
Wawel:Grzyb, Isakiewicz, Kasprzyk, Marriott, Nabożny, Pilch, Porczyński, Pytlik, Słoczyński, Stępień, Ślusarczyk, Śmiech, Wollek, Kęsik, Kamiński, Łowczyński, Iwanicki
AP:Palik, Dela, Krzyżek, Halczuch, Konstantyn, Lis, Żmigrodzki, Miś, Paczos, Drożdż, Jaźwiec
W rozegranym awansem meczu 3 kolejki, lepsi okazali się piłkarze Wawelu Kraków. Mecz był bardzo zaciętym pojedynkiem, który miał jednego głównego bohatera. Bez wątpienia został nim Pytlik, który dla wojskowych trafił cztery razy. Snajper Wawelu pierwszą swoją bramkę zdobył w 5 minucie meczu. W 9 minucie spotkania, Dela podał do Konstantyna a ten strzałem z bliska doprowadził do remisu. Akademicy zdołali objąć prowadzenie po bramce Lisa, ale cieszyli się nim raptem minutę bo ponownie do remisu doprowadził Pytlik. Dla Pytlika było to jednak mało bo już 3 minuty później zdobył swoją trzecią bramkę, ponownie wyprowadzając na prowadzenie drużynę Wawelu. Na tym zakończyły się emocje w pierwszej połowie spotkania. Po zmianie stron, długo musieliśmy czekać na kolejne bramki. W 43 minucie znów był remis a bramkę dla zespołu z Gołczy zdobył Jaźwiec. Akademicy znów nie nacieszyli się długo remisem , bo po chwili sami wpakowali piłkę do własnej bramki. Losy meczu chwilę później rozstrzygnął nie kto inny jak Pytlik.
.................................................................................................................................................................................
OD SIEBIE :
Bramkę uznaną jako samobójcza strzelił Dawid Nabożny !!!!!!